მეოთხე სამუშაო ჯგუფის წევრები:


  1. თავისუფალი არჩევანი – თამარ წერეთელი
  2. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ – გვანცა თოთაძე
  3. ასოციაცია „ფსიქეა“ – ელენე მაკარიძე
  4. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი – ნინო კავკასიძე
  5. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო – ნინო ხუხუა
  6. სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო – ნათია გიგიაძე, კახაბერ ლომაძე
  7. ასოციაცია „მერკური“ – ოლგა კიკავა
  8. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო – რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია” – კახა მიქაძე
  9. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი – ნატო ბაჩიაშვილი გიორგი გვენეტაძე
  10. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ – ალუ გამახარია, მერი გვაძაბია
  11. ახალგაზრდული ასოციაცია „დრონი“ – გიორგი კიკალიშვილი
  12. „გადავარჩინოთ მომავალი თაობა“ – მერაბ გამსახურდია ილონა ბიტაროვა
  13. განიარაღება და არაძალადობა – რიმა გელენავა, ირმა გენელავა
  14. კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი – კავკასიური სახლი – თეა გალდავა
  15. ახალგაზრდული ალტერნატივა – ნუკრი ყველაშვილი
  16. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი” – ალექსანდრა კალატოზიშვილი
  17. კოალიცია შინმოვლა საქართველო – უჩა ვახანია
  18. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” – თამარ გოგოხია, ლალი შენგელია
  19. პედაგოგთა კავშრი „განათლება და სამყარო“ – ნანული რამიშვილი
  20. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” – ქეთი აბაზაშვილი
  21. უფლებები საქართველო (ყოფილი კონსტიტუციის 42-ე მუხლი) – ლადო მკერვალიშვილი
  22. საქართველოს გაეროს ასოციაცია – ლაშა ჯუღელი
  23. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის – ინეზა გაგნიძე
  24. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” – იულია ხარაშვილი, ლიკა მარღანია
  25. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისთვის – გუნა ბიბილეიშვილი
  26. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი – არჩილ გეგეშიძე, მარიამ ჯაყელი, ნათია ღვინჯილია
  27. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი – ცირა მესხიშვილი
  28. ახალგაზრდული კავშირი ევროკლუბი – ირაკლი მჟავანაძე, ანნა მარგალიტაძე
  29. დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი – ტარიელ ირემაძე
  30. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის – თემურ არბოლიშვილი
  31. საზოგადოებრივი განვითარების აკადემია – რომა დოლაბერიძე, მარი ბოლქვაძე, შორენა დოლაბერიძე
  32. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო – ლელა ყაჭეიშვილი, დავით სიდამონიძე
  33. საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ანალიტიკის ასოციაცია – გიორგი ჭილაძე
  34. საზოგადოებრივი დამცველი – დემეტრე ლომაძე
  35. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) – მანანა თევზაძე
  36. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია – მარიამ გოგინაშვილი
  37. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” – მარინე სოლომონიშვილი
  38. ასოციაცია ”იმედი” დევნილ ქალთა მოძრაობა მშვიდობისათვის – ქრისტინა კილანავა
  39. ჟურნალისტიკის რესურს ცენტრი JRC – ნინო ჭანტურაია
  40. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი – ვლადიმერ ბოჟაძე
  41. ჯანმრთელი სამყარო – თამთა ჭითავა
  42. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება – ირინა კიკვაძე
  43. მეწარმე ქალთა ფონდი – მერი გელაშვილი
  44. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” -თამარ ნიკოლაძე
  45. კავკასიური მოზაიკა – ნაირა ბეპიევი, ნინო პოპიაშვილი
  46. რეპატრიანტთა კავშირი – ლეილა ნაროუშვილი
  47. კავკასიური სახლი – საქართველო – გიორგი შიოშვილი
  48. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი – ირაკლი ბარბაქაძე
  49. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” -თამარ დოლიძე
  50. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი – ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
  51. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი – ნინო კალანდარიშვილი, რუსუდან მარშანია
  52. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია ”ახლებური ხედვა” – ლორიანა ავეტისიანი
  53. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” – ამირან გელაშვილი
  54. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო – ვიქტორია კვარცხავა
  55. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი – მეგი ბიბილური
  56. აფხაზეთი – ჩემი სახლი – სალომე კაპანაძე
  57. საქველმოქმედო ჰუმანიტარული ცენტრი „აფხაზეთი“ – თეა კაჭარავა
  58. ადამიანის უფლებათა ცენტრი – ნინო ტლაშაძე
  59. თომას ჯეფერსონის კვლევითი ცენტრი – თორნიკე შურღულაია
  60. საქართველოს უსაფრთხოებისა და განვითარების ცენტრი – გიორგი გოგუაძე
  61. გაერთიანება ჯანმრთელობისა და განათლებისთვი – ივლიტა გოგუა
  62. ველური ბუნების დაცვის საზოგადოება „ჭაობი“ – ნათელა ტეტემაძე
  63. ადამიანის უფლებების კვლევის ცენტრი – ელიზბარ თოთაძე
  64. ირის ჯგუფი  – მრავალფეროვნების მართვა  – ანა ვირსალაძე
  65. სოციალური მონიტორინგის ცენტრი – მარიამ როსტიაშვილი
  66. მსოფლიო ხედვა – საქართველო – ირაკლი გიორბელიძე
  67. საქართველოს ახალგაზრდა მუშაკთა ასოციაცია – გუბაზ კობერიძე
  68. საქართველოს ახალგაზრდულ ორგანიზაციათა ნაციონალური საბჭო – ნინო წულაია
  69. ელექტრონული მმართველობა საქართველოსთვის – თეა ტურაშვილი
  70. სამოქალაქო განათლების პედაგოგთა ფორუმი – მარტინ ტალჰამერი

    71. „ფსიქო-სოციალური დაცვა, უსაფრთხოება და ინტეგრაცია” – მაგდა კოტრიკადძე

    72. ევროპულ დემოკრატიული ცენტრი – გრიგოლ ლაბარტყავა