მეოთხე სამუშაო ჯგუფის წევრები:


  1. თავისუფალი არჩევანი – თინათინ როსტიაშილი
  2. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ – გვანცა თოთაძე
  3. ასოციაცია „ფსიქეა“ – ელენე მაკარიძე
  4. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი – ნინო კავკასიძე
  5. ადგილობირივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო – მაკა ცერცვაძე
  6. სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო – ნათია გიგიაძე, კახაბერ ლომაძე
  7. ასოციაცია „მერკური“ – ოლეგ კიკავა
  8. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო – რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია” – კახა მიქაძე
  9. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი – ნატო ბაჩიაშვილი გიორგი გვენეტაძე
  10. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ – ალუ გამახარია, მერი გვაძაბია
  11. ახალგაზრდული ასოციაცია „დრონი“ – გიორგი კიკალიშვილი
  12. „გადავარჩინოთ მომავალი თაობა“ – მერაბ გამსახურდია ილონა ბიტაროვა
  13. განიარაღება და არაძალადობა – რიმა გელენავა, ირმა გენელავა
  14. კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი – კავკასიური სახლი – თეა გალდავა
  15. ახალგაზრდული ალტერნატივა – ნუკრი ყველაშვილი
  16. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი” – ალექსანდრა კალატოზიშვილი
  17. კოალიცია შინმოვლა საქართველო – უჩა ვახანია
  18. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” – თამარ გოგოხია, ლალი შენგელია
  19. პედაგოგთა კავშრი „განათლება და სამყარო“ – ნანული რამიშვილი
  20. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” – ქეთი აბაზაშვილი
  21. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი – ნიკოლოზ ლეგაშილი, არჩილ ჩოფიკაშვილი
  22. საქართველოს გაეროს ასოციაცია – ლაშა ჯუღელი
  23. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის – ინეზა გაგნიძე
  24. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” – იულია ხარაშვილი, ლიკა მარღანია
  25. ოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისთვის – გუნა ბიბილეიშვილი
  26. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი – არჩილ გეგეშიძე, მარიამ ჯაყელი, ნათია ღვინჯილია
  27. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი – თამარ სამსონიძე
  28. ახალგაზრდული კავშირი ევროკლუბი – ირაკლი მჟავანაძე, ანნა მარგალიტაძე
  29. დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი – ტარიელ ირემაძე
  30. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის – თემურ არბოლიშვილი
  31. საზოგადოებრივი განვითარების აკადემია – რომა დოლაბერიძე, მარი ბოლქვაძე, შორენა დოლაბერიძე
  32. მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება – მიხეილ ასლიკიანი
  33. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო – ლელა ყაჭეიშვილი, დავით სიდამონიძე
  34. საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ანალიტიკის ასოციაცია – გიორგი ჭილაძე
  35. საზოგადოებრივი დამცველი – დემეტრე ლომაძე
  36. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) – მანანა თევზაძე
  37. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია – მარიამ გოგინაშვილი
  38. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” – მარინე სოლომონიშვილი
  39. ასოციაცია ”იმედი” დევნილ ქალთა მოძრაობა მშვიდობისათვის – ქრისტინა კილანავა
  40. ჟურნალისტიკის რესურს ცენტრი JRC – ნინო ჭანტურია
  41. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი – ვლადიმერ ბოჟაძე
  42. ჯანმრთელი სამყარო – თამთა ჭითავა
  43. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება – ლაშა მკურნალიძე
  44. მეწარმე ქალთა ფონდი – მერი გელაშვილი
  45. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” -თამარ ნიკოლაძე
  46. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი – ანდრო გიგაური
  47. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი – თამარ აბაშიძე
  48. კავკასიური მოზაიკა – ნაირა ბეპიევი, ნინო პოპიაშვილი
  49. რეპატრიანტთა კავშირი – ლეილა ნაროუშვილი
  50. მედიის განვითარების ფონდი – თინა გოგოლაძე
  51. კავკასიური სახლი – საქართველო – გიორგი შიოშვილი
  52. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი – ირაკლი ბარბაქაძე
  53. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” -თამარ დოლიძე
  54. საქართველოს ახალგაზრდა სოციალისტები – სალომე ადამია
  55. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი – თიკო ტყეშელაშვილი
  56. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი – ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
  57. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი – ნინო კალანდარიშვილი, რუსუდან მარშანია
  58. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია ”ახლებური ხედვა” – ლორიანა ავეტისიანი
  59. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის – საქართველო – ლიკა პაპუნაშვილი
  60. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” – ამირან გელაშვილი
  61. ფონდი ”ALPE” – მერაბ ბასილაია (ასოცირებული წევრი)
  62. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო – ვიქტორია კვარცხავა
  63. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი – მეგი ბიბილური, არინა თავაქარაშვილი
  64. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი – გიორგი გელაშვილი
  65. აფხაზეთი – ჩემი სახლი – სალომე კაპანაძე
  66. სამოქალაქო განვითარებისა და ადამიანის უფლებათა ცენტრი – ლელა გოგიჩაიშვილი
  67. საქველმოქმედო ჰუმანიტარული ცენტრი „აფხაზეთი“ – თეა კაჭარავა
  68. სოციალური დაცვის ლიგა – გურამ მაზმიშვილი
  69. ადამიანის უფლებათა ცენტრი – ნინო ტლაშაძე
  70. თომას ჯეფერსონის კვლევითი ცენტრი – თორნიკე შურღულაია
  71. კავკასიის ახალგაზრდული კავშირი – თამარი ფრუიძე
  72. ახალი თაობა დემოკრატიული არჩევნები – ირაკლი კუპრეიშვილი
  73. ევროპულ დემოკრატიული ცენტრი – გრიგოლ ლაბარტყავა
  74. ბავშვი, ოჯახი, საზოგადოება – რატი პაპუნაშვილი
  75. სამოქალაქო განათლებისა და განვითარების ცენტრი – ლელა გოგიჩაიშვილი
  76. „საქართველოს მცირე და საშუალო სატელეკომუნიკაციო ოპერატორების ასოციაცია“ – უჩა სეთური
  77. თავისუფალი მედია სივრცე – ხათუნა სალუქვაძე
  78. საქართველოს უსაფრთხოებისა და განვითარების ცენტრი – გიორგი გოგუაძე
  79. გაერთიანება ჯანმრთელობისა და განათლებისთვი – ივლიტა გოგუა
  80. ველური ბუნების დაცვის საზოგადოება „ჭაობი“ – ნათელა ტეტემაძე
  81. ადამიანის უფლებების კვლევის ცენტრი – ელიზბარ თოთაძე
  82. ირის ჯგუფი  – მრავალფეროვნების მართვა  – მარგალიტა ჯაფარიძე, ანა ვირსალაძე
  83. სოციალური მონიტორინგის ცენტრი – მარიამ როსტიაშვილი
  84. მსოფლიო ხედვა – საქართველო – ირაკლი გიორბელიძე
  85. საქართველოს ახალგზარდა მუშაკთა ასოციაცია – გუბაზ კობერიძე
  86. საქართვლოს ახალგაზრდულ ორგანიზაციათა ნაციონალური საბჭო – ნინო წულაია
  87. ელექტრონული მმართველობა საქართველოსთვის – თეა ტურაშვილი
  88. სამოქალაქო განათლების პედაგოგთა ფორუმი – მარტინ ტალჰამერი