პირველი სამუშაო ჯგუფიის წევრები:

  1. ადამიანის უფლებათა ცენტრი – ალეკო ცქიტიშვილი
  2. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი – სოფიო კუპატაძე
  3. თავისუფალი არჩევანი – მანანა ბიწაძე-მიქელაძე
  4. საქართველოს პროფესიული კავშრების გაერთიანება – ლაშა ბლიაძე
  5. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ – აკაკი საღინაძე
  6. ასოციაცია „დეა“ – ანა ჯიქია
  7. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი – გიორგი კლდიაშვილი
  8. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი – ლია მუხაშავრია
  9. ადგილობირივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო – ნინო ხუხუა
  10. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო – რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია“- მარიამ ჯიშკარიანი
  11. აფხაზეთი – ჩემი სახლი – სალომე კაპანაძე
  12. ასოციაცია ”მერკური” – ნანა თოდუა
  13. ადამიანის ჰარმონიული განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება – წოვინარ ნაზაროვა
  14. გორის საინფორმაციო ცენტრი – მიხეილ ჩიტაძე
  15. ადამიანის უფლებათა სახლი – ნათია თავბერიძე
  16. ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრი – მარიამ ჭუმბურიძე
  17. ახალი თაობა დემოკრატიული საქართველოსათვის – ტატიანა (ნატალია) ხოხიაშვილი
  18. სტუდია მონიტორი – ნანა ბიგანიშვილი
  19. ქალთა პოლიტიკური რესურს ცენტრი – ქეთევან კურცხალია
  20. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” – ალლა გამახარია
  21. პედაგოგთა კავშრი „განათლება და სამყარო“ – მერი ლობჟანიძე
  22. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” – გიორგი მესხიძე
  23. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი – ნანა სუმბაძე
  24. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” – გიორგი ძამუკაშვილი
  25. ევროპულ დემოკრატიული ცენტრი – ირაკლი შეთეკაური
  26. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი – კონსტანტინე კანდელაკი
  27. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი – ელენე ფილეევა, ნიკოლოზ ლეგაშილი
  28. საქართველოს გაეროს ასოციაცია – რამაზ აფციაური
  29. ასოციაცია „მწვანე ალტერნატივა“ – მანანა ქოჩლაძე
  30. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” – იულია ხარაშვილი, ვანო ხარაშვილი
  31. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია – ნათია კუპრაშვილი
  32. ფონდი ”ღია საზოგადოება -საქართველო” – ივანე ჩხიკვაძე
  33. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი – ეკატერინე აღდგომელაშვილი
  34. “ჯანმრთელი ბავშვები” – მედეა აბრამია
  35. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისთვის – მაია ბიბილეიშვილი
  36. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება – მარიამ რომელაშვილი
  37. სტუდია ”რე” – მამუკა ყუფარაძე
  38. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” – გელა კვაშლავა, ირაკლი იზორია
  39. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი – თამარ კლდეისელი, ნათია ღვინჯილია
  40. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი – ცირა მესხიშვილი
  41. დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი – მერი კაპანაძე
  42. პარტნიორობა ადამიანის უფლებებისთვის – ანა აბაშიძე, ანა არგანაშვილი
  43. საზოგადოებრივი განვითარების აკადემია – რომა დოლაბერიძე, მარი ბოლქვაძე, შორენა დოლაბერიძე
  44. სამოქალაქო განვითარებისა და ადამინის უფლებათა ცენტრი – ხათუნა ჩარგაზია
  45. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის – ლალი ომიაძე
  46. “მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება” – ოლღა ენდელაძე, მიხეილ ასლიკიანი, ხათუნა ღავთაძე
  47. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო – ავთანდილ გელაძე, პავლე ცაგარეიშვილი
  48. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი – ეკატერინე დანელია, გიორგი ავაზაშვილი
  49. საქართველოს ჟურნალისტური ეთიკის ქარტია – ნატა ძველიშვილი
  50. საზოგადოებრივი დამცველი – ირინა ფუტკარაძე
  51. ევროპული ინიციატივა – ლიბერალური აკადემია თბილისი – ლაშა ტუღუში
  52. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია – მარიამ გოგინაშვილი
  53. საქართველოს პედაგოგთა და მეცნიერთა თავისუფალი პროფკავშირი – მარინა ალუღიშვილი
  54. ციხის საერთაშორისო რეფორმა – ცირა ჭანტურია
  55. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი – ეკა ურუშაძე, ლევან ალაფიშვილი
  56. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი – ინგა ხუციშვილი
  57. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია – ირმა პავლიაშვილი
  58. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია – გიორგი თევზაძე
  59. ჯანმრთელი სამყარო – ელენე მაღრაძე
  60. საქართველოს გეოსტრატეგიული და ევრო-ატლანტიკური ინტეგრაციის კვლევების ინსტიტუტი – ვახტანგ მაისაია
  61. განვითარებისა და დემოკრატიის ცენტრი – ქეთევან ჩაჩავა
  62. სამოქალაქო საბჭო თავდაცვის და უსაფრთხოების საკითხებში – შორენა ლორთქიფანიძე, თამარ პატარაია
  63. მეწარმე ქალთა ფონდი – ინგა მაღლაფერიძე
  64. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” – მანანა ჯახუა
  65. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო – ქეთევან მჭედლიშვილი
  66. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი – ნათია სამუშია
  67. მედიის განვითარების ფონდი – თამარ კინწურაშვილი, სოფო გელავა
  68. საქართველოს რეფორმების ასოციაცია – გიორგი გოგუაძე
  69. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” – თინათინ ბაიაშვილი
  70. პრესის საერთაშორისო ინსტიტუტის საქართველოს კომიტეტი – ნათია კობერიძე
  71. საქართველოს პრესის ასოციაცია – მალხაზ გაგუა
  72. საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი – მარიამ გრიგალაშვილი
  73. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია – თამარ მუმლაძე, ხათუნა ფერაძე
  74. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი – თიკო ტყეშელაშვილი
  75. საარჩევნო გარემოს განვითარების ცენტრი – თამილა ფერაძე
  76. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი – ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
  77. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო – მალხაზ სალდაძე
  78. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი – ევა ჩილინსკი
  79. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი – მაია მორგოშია
  80. საქართველოს აზერბაიჯანელ ქალთა კავშირი – ლეილა სულეიმანოვა
  81. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი – საბინა ტალიბოვა
  82. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო – კორნელი გურული
  83. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება – ელენე ნიჟარაძე, ანა პაპუაშვილი
  84. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი – გიორგი სიხარულიძე
  85. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის – საქართველო -სოფო ცხოვრებაძე
  86. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” – არნოლდ სტეფანიანი
  87. ფონდი ”ALPE”– ზურა გუნცაძე (ასოცირებული წევრი)
  88. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი – მამუკა გაჩეჩილაძე
  89. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო – ნინო თალაკვაძე
  90. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი – ლევან გეგეშიძე
  91. განვითარებისა და ჩართულობის ცენტრი – აგიტ მირზოევი, გიორგი მარჯანიშვილი
  92. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი (hCa GNC) – ნინო ლომსაძე
  93. ასოციაცია კავკასიის განვითარების ჯგუფი – ქეთევან ნადირაშვილი
  94. სოციალური დაცვის ლიგა – ბელა სონღულაშვილი
  95. თომას ჯეფერსონის კვლევითი ცენტრი – თორნიკე შურღულაია
  96. კავკასიის ახალგაზრდული კავშირი – გიორგი აზარიაშვილი
  97. ახალგაზრდები თვითმმართველობისათვის – დავით თოთაძე
  98. მწვანე კავკასია – გიორგი აბულაძე
  99. ახალი თაობა დემოკრატიული არჩევნები – ქეთევან ქართველიშვილი
  100. ბავშვი, ოჯახი, საზოგადოება – მაია ბიბილეიშვილი
  101. გაერთიანება ჯანმრთელობისა და განათლებისთვი – თინათინ თარაშვილი
  102. საქართველოს უსაფრთხოებისა და განვითარების ცენტრი – ლევან დოლიძე, გოგიტა ღვედაშვილი
  103. თავისუფალი მედია სივრცე – ნინო ვაშალომიძე
  104. ველური ბუნების დაცვის საზოგადოება „ჭაობი“ – იზოლდა მაჭუტაძე
  105. ადაიანის უფლებების კვლევის ცენტრი – დავით თოთაძე
  106. დემოკრატიის კვლევის ინსტიტუტი – უჩა ნანუაშვილი, თამარ ხიდაშელი
  107. ,,ქართველებს, აფხაზებსა და ოსებს შორის მშვიდობის სამოქალაქო პლატფორმა“ – ნატო არღვლიანი
  108. ირის ჯგუფი  – მრავალფეროვნების მართვა – მარგალიტა ჯაფარიძე, ანა ვირსალაძე
  109. სოციალური მონიტორინგის ცენტრი – გიორგი რუხაძე
  110. სტრატეგიული კომუნიკაციების ცენტრი – საქართველო – გიორგი მოლოდინი
  111. ასოციაცია ჰერა – ნინო წილეისკირი
  112. „ჯეოქეისი“ – ვიქტორ ყიფიანი
  113. სამოქალაქო განათლების პედაგოგთა ფორუმი – მაკა ბიბილეიშვილი, ნატო გამცემლიძე
  114. ახალგაზრდები მშვიდობისა და თანასწორობისთვის – არჩილ წულაია