მეორე სამუშაო ჯგუფის წევრები:

  1. ფრიდრიხ ებერტის ფონდის წარმომადგენლობა საქართველოში – ია თიკანაძე
  2. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ – ლევან ცხაკაია
  3. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი – გიორგი ჭუმბურიძე
  4. ენერგოეფექტურობის ფონდი – ვახტანგ ზარქუა
  5. აგროსერვისი – ინგა ლაგოშვილი
  6. ადამიანის ჰარმონიული განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება – ირაკლი კლდიაშვილი
  7. საქართველოს ჩაის მწარმოებელთა ასოციაცია „საქართველოს ჩაი“ – თენგიზ სვანიძე
  8. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ – ალუ გამახარია, ოთარ ბენიძე
  9. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა – ლევან დადიანი
  10. საქართველოს ბიზნეს საკონსულტაციო ორგანიზაციების ასოციაცია – კონსტანტინე ჟღენტი
  11. სტუდია მონიტორი – ნინო ზურიაშვილი
  12. კავკასიის გარემოსდაცვითი ორგანიზაციების ქსელი – მარი კიკვაძე
  13. ქალთა პოლიტიკური რესურს ცენტრი – ივანე ნემსაძე
  14. საქართველოს პროფესიული განათლების ფონდი – მზია ნაკაშიძე
  15. საქართველოს სავაჭრო სამრეწველო პალატა – ნატო ჩიქოვანი, დავით ბარამიძე
  16. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი – ნინო ევგენიძე
  17. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” – გიორგი მესხიძე
  18. ბიოლოგიურ მეურნეობათა ასოციაცია ,,ელკანა” – მანანა წულაია
  19. საქართველოს საერთაშორისო განვითარების სააგენტო – გიორგი ბახტურიძე
  20. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის – ლანა ღვინჯილია
  21. “საერთაშორისო ბიზნესის განვითარების და ინვესტიციათა ხელშეწყობის ცენტრი“ – ზვიად ელიზიანი
  22. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის – ნანუკა კეზევაძე
  23. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” – გელა კვაშლავა, ირაკლი იზორია
  24. ასოციაცია – საზოგადოება განვითარებისათვის – გიორგი მგალობლიშვილი, ნათელა გიუნაშვილი
  25. საქართველოს ფერმერთა ასოციაცია – თამარ თორია
  26. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი – ეკატერინე ბარამიძე
  27. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის – დიმიტრი ყაულაშვილი
  28. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო – აკაკი ფანჩულიძე
  29. ევროკავშირი–საქართველოს ბიზნესსაბჭოს (EUGBC) – გიორგი კაჭარავა
  30. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი – გივი ქოჩორაძე
  31. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია – მარიამ გოგინაშვილი
  32. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” – ლალი მანაშერიძე
  33. საქართველოს პროგრესული ფორუმი – ოთარ გრიგოლია, გიორგი კაკაბაძე
  34. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი – ლია თოდუა
  35. ჟურნალისტიკის რესურს ცენტრი JRC – ნუგზარ სუარიძე
  36. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი – მარიამ მაისურაძე
  37. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი – თამაზ ვაშაკიძე
  38. ასოციაცია ”ათინათი” – აკაკი კოროშინაძე
  39. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” – ნინო ჯახუა
  40. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი – ვახტანგ ლეჟავა
  41. კავკასიური მოზაიკა – ნინო პოპიაშვილი
  42. რეპატრიანტთა კავშირი – თემურ ზაქრაძე
  43. საქართველოს რეფორმების ასოციაცია – მარიამ წიწაკაშვილი
  44. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი – თამარ მედულაშვილი
  45. საერთაშორისო ორგანიზაციის „მერსი ქორფს“ – ის წარმომადგენლობა საქართველოში – ირაკლი ქასრაშვილი
  46. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” – ნინო ელიზბარაშვილი
  47. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდი – კახა გოგოლაშვილი
  48. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი – დავით ცისკარიძე
  49. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო – მარიამ სვანიძე
  50. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი – თინათინ დვალიშვილი
  51. საქართველოს მწარმოებელთა ფედერაცია – ლევან სილაგავა, ედიშერ მამალაძე, ირაკლი გაჩეჩილაძე, ნიკოლოზ ხუნძაკიშვილი (ასოცირებული წევრი)
  52. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი – ნაზი ბურდულაძე
  53. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო – ეკა გეგეშიძე
  54. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი – ლევან გეგეშიძე
  55. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი – ნათია დაღელიშვილი
  56. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი – ლევან სისვაძე
  57. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი – ეთერ ხანჯალიაშვილი
  58. ასოციაცია კავკასიის გენეტიკა – თამარ ყაჭაშვილი
  59. საქველმოქმედო ჰუმანიტარული ცენტრი „აფხაზეთი“ – დავით გუჩუა
  60. ასოციაცია კავკასიის განვითარების ჯგუფი – ეკა კეთილაძე
  61. კონკურენციის ცენტრი – მარიამ ქუჩულორია
  62. გურიის აგრობიზნესცენტრი – ალეკო მამეშვილი, თამარ ხომერიკი
  63. სოციალური დაცვის ლიგა – სოფიო ხარებავა-მანძულაშვილი
  64. ახალი თაობა დემოკრატიული არჩევნები – ლევან გაბრიჩიძე
  65. კავშირი – ასოციაცია „ აგორა“ – ვალერი ბასარია
  66. ველური ბუნების დაცვის საზოგადოება „ჭაობი“ – იზოლდა მაჭუტაძე
  67. საქართველოს ტურიზმის ასოციაცია – ნატალია კვაჭანტირაძე
  68. ,,ქართველებს, აფხაზებსა და ოსებს შორის მშვიდობის სამოქალაქო პლატფორმა“ – ნატო არღვლიანი
  69. სტრატეგიული კომუნიკაციების ცენტრი – საქართველო – დავით ძიძიშვილი
  70. გურიის ტურიზმის ასოციაცია – კახაბერ ტოტოჩავა
  71. ტურიზმის ინსტიტუტი – მამუკა ბერძენიშვილი
  72. რეგიონალური მართვის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი – თინათინ ნადარაია
  73. „ჯეოქეისი“ – ლიკა ჭიპაშვილი
  74. ა(ა)იპ „აგრო-სერვის კონსალტინგი“ – ინგა ლაგოშვილი
  75. ახალგაზრდები მშვიდობისა და თანასწორობისთვის – არჩილ წულაია
  76. დემოკრატიის ინდექსი – საქართველო – ეკატერინე ციმაკურიძე, ქეთევან ჯაფარიძე
  77. ევროპულ-ქართული ინსტიტუტი – გიორგი მელაშვილი 
  78. თავისუფლება და თანასწორობა – თამარ წილოსანი
  79. ბუღალტერთა კავშირი – ტატიანა ბერიძე