წევრები
22 / ივლ / 2015
მეოთხე სამუშაო ჯგუფის წევრები:

  1. თავისუფალი არჩევანი - თინათინ როსტიაშილი
  2. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - გვანცა თოთაძე
  3. ასოციაცია „ფსიქეა“ - ელენე მაკარიძე
  4. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი - ნინო კავკასიძე
  5. ადგილობირივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო - მაკა ცერცვაძე
  6. სტუდენტურ-ახალგაზრდული სათათბირო - ნათია გიგიაძე, კახაბერ ლომაძე
  7. ასოციაცია „მერკური“ - ოლეგ კიკავა
  8. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო - რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია” - კახა მიქაძე
  9. გეოპოლიტიკური კვლევების საერთაშორისო ცენტრი - ნატო ბაჩიაშვილი გიორგი გვენეტაძე
  10. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ - ალუ გამახარია, მერი გვაძაბია
  11. ახალგაზრდული ასოციაცია „დრონი“ - გიორგი კიკალიშვილი
  12. „გადავარჩინოთ მომავალი თაობა“ - მერაბ გამსახურდია ილონა ბიტაროვა
  13. განიარაღება და არაძალადობა - რიმა გელენავა, ირმა გენელავა
  14. კულტურულ ურთიერთობათა ცენტრი - კავკასიური სახლი - თეა გალდავა
  15. ახალგაზრდული ალტერნატივა - ნუკრი ყველაშვილი
  16. ფონდი ”სამოქალაქო განათლების განვითარების მულტიეთნიკური რესურსცენტრი” - ალექსანდრა კალატოზიშვილი
  17. კოალიცია შინმოვლა საქართველო - უჩა ვახანია
  18. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” - თამარ გოგოხია, ლალი შენგელია
  19. პედაგოგთა კავშრი „განათლება და სამყარო“ - ნანული რამიშვილი
  20. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - ქეთი აბაზაშვილი
  21. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი - ნიკოლოზ ლეგაშილი, არჩილ ჩოფიკაშვილი
  22. საქართველოს გაეროს ასოციაცია - ლაშა ჯუღელი
  23. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - ინეზა გაგნიძე
  24. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” - იულია ხარაშვილი, ლიკა მარღანია
  25. ოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისთვის - გუნა ბიბილეიშვილი
  26. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - არჩილ გეგეშიძე, მარიამ ჯაყელი, ნათია ღვინჯილია
  27. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი - თამარ სამსონიძე
  28. ახალგაზრდული კავშირი ევროკლუბი - ირაკლი მჟავანაძე, ანნა მარგალიტაძე
  29. დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი - ტარიელ ირემაძე
  30. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის - გიორგი სტეფნაძე
  31. საზოგადოებრივი განვითარების აკადემია - რომა დოლაბერიძე, მარი ბოლქვაძე, შორენა დოლაბერიძე
  32. მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება - მიხეილ ასლიკიანი
  33. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - ლელა ყაჭეიშვილი, დავით სიდამონიძე
  34. საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ანალიტიკის ასოციაცია - გიორგი ჭილაძე
  35. საზოგადოებრივი დამცველი - დემეტრე ლომაძე
  36. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) - მანანა თევზაძე
  37. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - მარიამ გოგინაშვილი
  38. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” - მარინე სოლომონიშვილი
  39. ასოციაცია ”იმედი” დევნილ ქალთა მოძრაობა მშვიდობისათვის - ქრისტინა კილანავა
  40. ჟურნალისტიკის რესურს ცენტრი JRC - ნინო ჭანტურია
  41. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - ვლადიმერ ბოჟაძე
  42. ჯანმრთელი სამყარო - თამთა ჭითავა
  43. სკოლა-ოჯახი-საზოგადოება - ლაშა მკურნალიძე
  44. მეწარმე ქალთა ფონდი - მერი გელაშვილი
  45. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” -თამარ ნიკოლაძე
  46. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ანდრო გიგაური
  47. ევროპული ინტეგრაციის ფორუმი - თამარ აბაშიძე
  48. კავკასიური მოზაიკა - ნაირა ბეპიევი, ნინო პოპიაშვილი
  49. რეპატრიანტთა კავშირი - ლეილა ნაროუშვილი
  50. მედიის განვითარების ფონდი - თინა გოგოლაძე
  51. კავკასიური სახლი - საქართველო - გიორგი შიოშვილი
  52. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი - ირაკლი ბარბაქაძე
  53. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” -თამარ დოლიძე
  54. საქართველოს ახალგაზრდა სოციალისტები - სალომე ადამია
  55. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი - თიკო ტყეშელაშვილი
  56. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი - ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
  57. ნაციონალიზმისა და კონფლიქტების კვლევის ინსტიტუტი - ნინო კალანდარიშვილი, რუსუდან მარშანია
  58. ახალგაზრდა ჟურნალისტთა ასოციაცია ”ახლებური ხედვა” - ლორიანა ავეტისიანი
  59. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის - საქართველო - ლიკა პაპუნაშვილი
  60. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” - ამირან გელაშვილი
  61. ფონდი ”ALPE" - მერაბ ბასილაია (ასოცირებული წევრი)
  62. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო - ვიქტორია კვარცხავა
  63. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი - მეგი ბიბილური, არინა თავაქარაშვილი
  64. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - გიორგი გელაშვილი
  65. აფხაზეთი - ჩემი სახლი - სალომე კაპანაძე
  66. სამოქალაქო განვითარებისა და ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ლელა გოგიჩაიშვილი
  67. საქველმოქმედო ჰუმანიტარული ცენტრი „აფხაზეთი“ - თეა კაჭარავა
  68. სოციალური დაცვის ლიგა - გურამ მაზმიშვილი

FaceBook Twitter ელფოსტაბეჭდვა
ავტორიზაცია

დონორები