წევრები
22 / ივლ / 2015
მესამე სამუშაო ჯგუფის წევრები:

1. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ - მანანა დევიძე
2. ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ნინო ცაგარეიშვილი
3. მსოფლიო გამოცდილება საქართველოსთვის-გიორგი მუხიგულიშვილი
4. კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი (CENN ) -რევაზ გეთიაშვილი
5. თავისუფალი არჩევანი -ლელა დანგაძე
6. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - ნუგზარ კოხრეიძე
7. ა.ი.პ. „ენერგოეფექტურობის ცენტრი საქართველო“ - გიორგი აბულაშვილი
8. ენერგოეფექტურობის ფონდი - ვახტანგ ზარქუა
9. აგროსერვისი - დავით თამარაშვილი
10. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა - გიორგი დათუსანი
11. სტუდია მონიტორი - ნანა ბიგანიშვილი, ნინო ზურიაშვილი
12. ქალთა პოლიტიკური რესურს ცენტრი - ნანა მჟავანაძე
13. კავშირი ”ეკოტექი” - თემურ ვეკუა
14. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” - გიორგი ძამუკაშვილი
15. საქართველოს ენერგო-რესურსების ეფექტურად გამოყენების ასოციაცია - ნუგზარ უფლისაშვილი, ანზორ დუნდუა
16. საქართველოს საერთაშორისო განვითარების სააგენტო - გიორგი მაღრაძე
17. ასოციაცია „მწვანე ალტერნატივა“ - ირინა სვანიძე, დავით ჭიპაშვილი
18. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის - ეკა ლალიაშვილი, მაია ქობალია
19. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება - ქეთევან გორდელაძე
20. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - გელა კვაშლავა, ირაკლი იზორია
21. იმერეთის მხარის მეცნიერთა კავშირი ,,სპექტრი” - ქეთევან ცხაკაია
22. კავშირი მდგრადი განითარებასთვის ,,ეკოვიჯენ’’ - სერგი სოფაძე, ირინე ჯაფარიძე, ეთერ ჯინჭარაძე
23. ასოციაცია - საზოგადოება განვითარებისათვის - ნათელა გიუნაშვილი, დავით შველიძე
24. სამოქალაქო განვითარებისა და ადამიანის უფლებათა ცენტრი- მანანა წულეისკირი
25. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - ნინო ჩხობაძე, რუსუდან სიმონიძე
26. ძეგლებისა და ღირსშესანიშნავი ადგილების საერთაშორისო საბჭოს საქართველოს ეროვნული კავშირი (ICOMOS საქართველო) - ნატო ცინცაბაძე
27. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - ნანა ფიროსმანაშვილი
28. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი - მარიამ შოთაძე
29. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - ინგა ხუციშვილი
30. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი - თამაზ ვაშაკიძე
31. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - ნინო ჯოჯუა
32. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ალექსანდრე კაჭარავა
33. კავშირი გარემოს დაცვის საერთაშორისო კვლევითი ცენტრი - გრიგოლ აბრამია
34. რეპატრიანტთა კავშირი - დავით ბერიტაშვილი
35. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი - მარიამ საღარეიშვილი
36. საერთაშორისო ორგანიზაციის „მერსი ქორფს“ - ის წარმომადგენლობა საქართველოში - ირაკლი ქასრაშვილი
37. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - რევაზ ბურჭულაძე
38. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე
39. საქართველოს ახალგაზრდა ენერგეტიკოსთა ასოციაცია
40. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - თამარ ანთიძე
41. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო - ნინო გამისონია
42. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - ნანა მეფარიშვილი
43. მწვანე დედამიწა - ოქსანა ბუგრიმენკო
44.ასოციაცია კავკასიის განვითარების ჯგუფი - ქეთევან არჩაია
45.სოციალური დაცვის ლიგა - ალექსანდრე გოგრიჭიანი
46. კავკასიის ახალგაზრდული კავშირი - სალომე ბოხუა
FaceBook Twitter ელფოსტაბეჭდვა
ავტორიზაცია

დონორები