წევრები
22 / ივლ / 2015
მეორე სამუშაო ჯგუფის წევრები:

1. ფრდიდრიხ ებერტის ფონდის წარმომადგენლობა საქართველოში - ია თიკანაძე
2. ფონდი “კავკასიის ეკოლოგია“ - ლევან ცხაკაია
3. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი - გიორგი ჭუმბურიძე
4. ენერგოეფექტურობის ფონდი - ვახტანგ ზარქუა
5. აგროსერვისი - ინგა ლაგოშვილი
6. ადამიანის ჰარმონიული განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება - ირაკლი კლდიაშვილი
7. საქართველოს ჩაის მწარმოებელთა ასოციაცია „საქართველოს ჩაი“ - თენგიზ სვანიძე
8. ასოციაცია „მშვიდობიანი და საქმიანი კავკასია“ - ალუ გამახარია, ვლადიმერ კვიტატიანი
9. დემოკრატიის ინსტიტუტი - გენადი გელაძე
10. ევროპის ფონდი - ლელა ბერძნული
11. დიდი ბრიტანეთის საქველმოქმედო ორგანიზაცია ასოციაცია „OXFAM” – ის საქართველოს წარმომადგენლობა - ლევან დადიანი
12. საქართველოს ბიზნეს საკონსულტაციო ორგანიზაციების ასოციაცია - კონსტანტინე ჟღენტი
13. სტუდია მონიტორი - ნინო ზურიაშვილი
14. ქალთა პოლიტიკური რესურს ცენტრი - ივანე ნემსაძე
15. საქართველოს პროფესიული განათლების ფონდი - მზია ნაკაშიძე
16. საქართველოს სავაჭრო სამრეწველო პალატა - ნატო ჩიქოვანი, დავით ბარამიძე
17. ეკონომიკური პოლიტიკის და კვლევის ცენტრი - ნინო ევგენიძე
18. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - გიორგი მესხიძე
19. ბიოლოგიურ მეურნეობათა ასოციაცია ,,ელკანა" - მანანა წულაია
20. საქართველოს საერთაშორისო განვითარების სააგენტო - გიორგი ბახტურიძე
21. ასოციაცია ევროპული კვლევები საქართველოს ინოვაციური განვითარებისთვის - ოლეგ შატბერაშვილი
22. “საერთაშორისო ბიზნესის განვითარების და ინვესტიციათა ხელშეწყობის ცენტრი“ - ზვიად ელიზიანი
23. საქართველოს ალიანსი უსაფრთხო გზებისთვის - ეკა ლალიაშვილი, მაია ქობალია
24. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - გელა კვაშლავა, ირაკლი იზორია
25. ასოციაცია - საზოგადოება განვითარებისათვის - გიორგი მგალობლიშვილი, ნათელა გიუნაშვილი
26. საქართველოს ფერმერთა ასოციაცია - თამარ თორია
27. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - ეკატერინე ბარამიძე
28. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის - დიმიტრი ყაულაშვილი
29. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - მარინა ჟორდანია, ნიკოლოზ ინაშვილი
30. ევროკავშირი–საქართველოს ბიზნესსაბჭოს (EUGBC) - გიორგი კაჭარავა
31. კვლევების ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების ხელშემწყობი საერთაშორისო ცენტრი - გივი ქოჩორაძე, თამარ ლოლუა
32. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - ნანა ფიროსმანაშვილი
33. საერთაშორისო ფონდი ”ლეა” - ლალი მანაშერიძე
34. საქართველოს პროგრესული ფორუმი - ოთარ გრიგოლია, გიორგი კაკაბაძე
35. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი - ლია თოდუა, თამარ გობეჯიშვილი
36. ჟურნალისტიკის რესურს ცენტრი JRC - ნუგზარ სუარიძე
37. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - მარიამ მაისურაძე
38. საწარმოთა ინოვაციური განვითარების ცენტრი - თამაზ ვაშაკიძე
39. ასოციაცია ”ათინათი” - აკაკი კოროშინაძე
40. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - ნინო ჯახუა
41. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ვახტანგ ლეჟავა
42. კავკასიური მოზაიკა - ნინო პოპიაშვილი
43. რეპატრიანტთა კავშირი - თემურ ზაქრაძე
44. რელიგიათა კვლევის ცენტრი - ნათია სამუშია
45. საქართველოს რეფორმების ასოციაცია - მარიამ წიწაკაშვილი
46. ,,პი ემ სი“ კვლევითი ცენტრი - თამარ მედულაშვილი
47. საერთაშორისო ორგანიზაციის „მერსი ქორფს“ - ის წარმომადგენლობა საქართველოში - ლიკა მარღანია
48. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - ნინო ელიზბარაშვილი
49. საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდი - კახა გოგოლაშვილი
50. საერთაშორისო ბიზნესის და ეკონომიკური განვითარების ცენტრი - დავით ცისკარიძე
51. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო - მარიამ სვანიძე
52. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი - თინათინ დვალიშვილი
53. საქართველოს მწარმოებელთა ფედერაცია - ლევან სილაგავა, ედიშერ მამალაძე, ირაკლი გაჩეჩილაძე, ნიკოლოზ ხუნძაკიშვილი (ასოცირებული წევრი)
54. ა(ა)იპ ,,კონკურენციის ცენტრი“ - მარიამ ქუჩულორია (ასოცირებული წევრი)
55. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი - ნაზი ბურდულაძე
56. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო - რონალდ გახოკიძე
57. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი - ლევან გეგეშიძე
58. კავკასიის ეკონომიკური და სოციალური კვლევითი ინსტიტუტი - ნათია დაღელიშვილი
59. მდგრადი განვითარების საერთაშორისო ფონდი - ლევან სისვაძე
60. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი - ეთერ ხანჯალიაშვილი
61.ასოციაცია კავკასიის გენეტიკა - თამარ ყაჭაშვილი
62. საქველმოქმედო ჰუმანიტარული ცენტრი „აფხაზეთი“ - დავით გუჩუა
63. ასოციაცია კავკასიის განვითარების ჯგუფი - ეკა კეთილაძე
64. გურიის აგრობიზნესცენტრი - ალეკო მამეშვილი, თამარ ხომერიკი, ირინე მეკერიშვილი
65. სოციალური დაცვის ლიგა - სოფიო ხარებავა-მანძულაშვილი
66. ახალი თაობა დემოკრატიული არჩევნები - ლევან გაბრიჩიძე

FaceBook Twitter ელფოსტაბეჭდვა
ავტორიზაცია

დონორები