წევრები
21 / ივლ / 2015
პირველი სამუშაო ჯგუფიის წევრები:

1. ადამიანის უფლებათა ცენტრი - ალეკო ცქიტიშვილი
2. ქუთაისის განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრი - სოფიო კუპატაძე
3. თავისუფალი არჩევანი - მანანა ბიწაძე-მიქელაძე
4. საქართველოს პროფესიული კავშრების გაერთიანება - ლაშა ბლიაძე
5. სამეცნიერო-ინტელექტუალური კლუბი „თაობათა დიალოგი“ - აკაკი საღინაძე
6. ასოციაცია „დეა“ - ანა ჯიქია
7. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი - გიორგი კლდიაშვილი
8. ადამიანის უფლებათა პრიორიტეტი - ლია მუხაშავრია
9. ადგილობირივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო - ნინო ხუხუა
10. წამების, ძალადობისა და გამოხატული სტრესული ზემოქმედების მსხვერპლთა ფსიქო - რეაბილიტაციის საერთაშორისო ცენტრი “ემპათია“- მარიამ ჯიშკარიანი
11.აფხაზეთი - ჩემი სახლი - სალომე კაპანაძე
12. ასოციაცია ”მერკური” - ნანა თოდუა
13. ადამიანის ჰარმონიული განვითარების ხელშემწყობი საზოგადოება - წოვინარ ნაზაროვა
14. გორის საინფორმაციო ცენტრი - მიხეილ ჩიტაძე
15. დემოკრატიის ინსტიტუტი - არჩილ ხახუტაიშვილი
16. ადამიანის უფლებათა სახლი - ნათია თავბერიძე
17. ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრი - მარიამ ჭუმბურიძე
18. ახალი თაობა დემოკრატიული საქართველოსათვის - ტატიანა (ნატალია) ხოხიაშვილი
19. სტუდია მონიტორი - ნანა ბიგანიშვილი
20. ქალთა პოლიტიკური რესურს ცენტრი - ქეთევან კურცხალია
21. კულტურულ-ჰუმანიტარული ფონდი ”სოხუმი” - ალლა გამახარია
22. პედაგოგთა კავშრი „განათლება და სამყარო“ - მერი ლობჟანიძე
23. საერთაშორისო ასოციაცია ”კივიტას გეორგიკა” - გიორგი მესხიძე
24. საზოგადოებრივი პოლიტიკის ინსტიტუტი - ნანა სუმბაძე
25. სათემო ფონდი ”ადგილის დედა” - გიორგი ძამუკაშვილი
26. საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველო - გიორგი ონიანი
27. სამოქალაქო კულტურის საერთაშორისო ცენტრი - კონსტანტინე კანდელაკი
28. კონსტიტუციის 42-ე მუხლი - ელენე ფილეევა, ნიკოლოზ ლეგაშილი
29. საქართველოს გაეროს ასოციაცია - რამაზ აფციაური
30. ასოციაცია „მწვანე ალტერნატივა“ - მანანა ქოჩლაძე
31. იძულებით გადაადგილებულ ქალთა ასოციაცია ”თანხმობა” - იულია ხარაშვილი, ვანო ხარაშვილი
32. სამოქალაქო განვითარების ინსტიტუტი - გიორგი ჯოლოგუა
33. საქართველოს რეგიონულ მაუწყებელთა ასოციაცია - ნათია კუპრაშვილი
34. ფონდი ”ღია საზოგადოება -საქართველო” - ივანე ჩხიკვაძე
35. ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფი - ეკატერინე აღდგომელაშვილი
36. "ჯანმრთელი ბავშვები” - მედეა აბრამია
37. კოალიცია დამოუკიდებელი ცხოვრებისთვის - მაია ბიბილეიშვილი
38. საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება - მარიამ რომელაშვილი
39. სტუდია ”რე” - მამუკა ყუფარაძე
40. ფონდი ”პარტნიორობა საგზაო უსაფრთხოებისთვის” - გელა კვაშლავა, ირაკლი იზორია
41. ლევან მიქელაძის სახელობის ფონდი - თამარ კლდეისელი, ნათია ღვინჯილია
42. სამცხე-ჯავახეთის რეგიონული ასოციაცია ტოლერანტი - ცირა მესხიშვილი
43. დემოკრატიულ ინიციატივათა საერთაშორისო ცენტრი - მერი კაპანაძე
44. პარტნიორობა ადამიანის უფლებებისთვის - ანა აბაშიძე, ანა არგანაშვილი
45. საზოგადოებრივი განვითარების აკადემია - რომა დოლაბერიძე, მარი ბოლქვაძე, შორენა დოლაბერიძე
46. სამოქალაქო განვითარებისა და ადამინის უფლებათა ცენტრი - ხათუნა ჩარგაზია
47. სამოქალაქო ფორუმი მშვიდობისთვის - ლალი ომიაძე
48. "მარნეულის დემოკრატ ქალთა საზოგადოება” - ოლღა ენდელაძე, მიხეილ ასლიკიანი, ხათუნა ღავთაძე
49. საქართველოს მწვანეთა მოძრაობა/დედამიწის მეგობრები- საქართველო - ავთანდილ გელაძე, პავლე ცაგარეიშვილი
50. სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი - ეკატერინე დანელია, გიორგი ავაზაშვილი
51. საქართველოს ჟურნალისტური ეთიკის ქარტია - ნატა ძველიშვილი
52. საზოგადოებრივი დამცველი - ირინა ფუტკარაძე
53. ევროპული ინიციატივა - ლიბერალური აკადემია თბილისი - ლაშა ტუღუში
54. ფერმერთა უფლებების დაცვის ასოციაცია - მარიამ გოგინაშვილი
55. საქართველოს პედაგოგთა და მეცნიერთა თავისუფალი პროფკავშირი - მარინა ალუღიშვილი
56. ციხის საერთაშორისო რეფორმა - ცირა ჭანტურია
57. საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი - ეკა ურუშაძე, ლევან ალაფიშვილი
58. სამოქალაქო საზოგადოების და დემოკრატიის განვითარების ცენტრი - ინგა ხუციშვილი
59. საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია - ირმა პავლიაშვილი
60. ადამიანის უფლებათა დაცვისა და პატიმართა სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაცია - გიორგი თევზაძე
61. ჯანმრთელი სამყარო - ელენე მაღრაძე
62. საქართველოს გეოსტრატეგიული და ევრო-ატლანტიკური ინტეგრაციის კვლევების ინსტიტუტი - ვახტანგ მაისაია
63. განვითარებისა და დემოკრატიის ცენტრი - ქეთევან ჩაჩავა
64. სამოქალაქო საბჭო თავდაცვის და უსაფრთხოების საკითხებში - შორენა ლორთქიფანიძე, თამარ პატარაია
65. მეწარმე ქალთა ფონდი - ინგა მაღლაფერიძე
66. ასოციაცია და რადიო ”მწვანე ტალღა” - მანანა ჯახუა
67. ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო - ქეთევან მჭედლიშვილი
68. თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის პოლიტიკის ანალიზის ცენტრი - ნათია სამუშია
69. მედიის განვითარების ფონდი - თამარ კინწურაშვილი, სოფო გელავა
70. საქართველოს რეფორმების ასოციაცია - გიორგი გოგუაძე
71. საქართველოს ასოციაცია ”ქალი და ბიზნესი” - თინათინ ბაიაშვილი
72. პრესის საერთაშორისო ინსტიტუტის საქართველოს კომიტეტი - ნათია კობერიძე
73. საქართველოს პრესის ასოციაცია - მალხაზ გაგუა
74. საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტი - მარიამ გრიგალაშვილი
75. საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაცია - თამარ მუმლაძე, ხათუნა ფერაძე
76. მშვიდობის, დემოკრატიის და განვითარების კავკასიური ინსტიტუტი - თიკო ტყეშელაშვილი
77. საარჩევნო გარემოს განვითარების ცენტრი - თამილა ფერაძე
78. ძალადობისაგან დაცვის ეროვნული ქსელი - ნატო შავლაყაძე, ელისო ამირეჯიბი
79. ჰაინრიჰ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო - მალხაზ სალდაძე
80. უმცირესობის საკითხთა ევროპული ცენტრი - ევა ჩილინსკი
81. ჟურნალისტური კვლევის ცენტრი - მაია მორგოშია
82. საქართველოს აზერბაიჯანელ ქალთა კავშირი - ლეილა სულეიმანოვა
83. სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინსტიტუტი - საბინა ტალიბოვა
84. სოფლად თემთა განვითარების სააგენტო - კორნელი გურული
85. სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოება - ელენე ნიჟარაძე, ანა პაპუაშვილი
86. საქართველოს მედიამონიტორინგის ცენტრი - გიორგი სიხარულიძე
87. ახალგაზრდები სამართლიანობისთვის - საქართველო -სოფო ცხოვრებაძე
88. საერთო სამოქალაქო მოძრაობა ”მრავალეროვანი საქართველო” - არნოლდ სტეფანიანი
89. ფონდი ”ALPE"– ზურა გუნცაძე (ასოცირებული წევრი)
90. ქალთა საინფორმაციო ცენტრი - მამუკა გაჩეჩილაძე
91. ჯუნიორ ეჩივმენტი საქართველო - ნინო თალაკვაძე
92. მეგობრობის ხიდი ქართლოსი - ლევან გეგეშიძე
93. ევროპის ალუმნების გაერთიანება (ეაგ)- ნათია გამყრელიძე
94. განვითარებისა და ჩართულობის ცენტრი - აგიტ მირზოევი, გიორგი მარჯანიშვილი
95. ჰელსინკის მოქალაქეთა ასამბლეის საქართველოს ეროვნული კომიტეტი (hCa GNC) - ნინო ლომსაძე
96. ასოციაცია კავკასიის განვითარების ჯგუფი - ქეთევან ნადირაშვილი
97. სოციალური დაცვის ლიგა - ბელა სონღულაშვილი
98. თომას ჯეფერსონის კვლევითი ცენტრი - თორნიკე შურღულაია
99. კავკასიის ახალგაზრდული კავშირი - გიორგი აზარიაშვილი
100. ახალგაზრდები თვითმმართველობისათვის - დავით თოთაძე
101. მწვანე კავკასია - გიორგი აბულაძე
102. ახალი თაობა დემოკრატიული არჩევნები - ქეთევან ქართველიშვილი

სოციალური დაცვის ლიგა - ბელა სონღულაშვილი

FaceBook Twitter ელფოსტაბეჭდვა
ავტორიზაცია

დონორები